Numery

2021 rok
Numer IV 2021

Nowy Rok zbliża się małymi kroczkami, a stary pakuje swój bagaż wydarzeń

Podsumowując ten rok możemy zauważyć, że obecność pandemii stała się już „oswojonym” faktem i mimo niedogodności w postaci obostrzeń, udało nam się spotkać na wielu, zorganizowanych w formie stacjonarnej, wydarzeniach.

Mamy nadzieję, że dla tych którzy nie mogli osobiście w nich uczestniczyć, relacje które zamieściliśmy na łamach naszej gazety przybliżyły te chwile.

W tym roku siostrzana Redakcja Materiałów Budowlanych obchodziła 75 lecie działalności. Przez lata funkcjonowania na rynku, zdobyła wielu wiernych czytelników dzięki fachowym i rzetelnym treściom. Trzymamy kciuki za Redakcję, aby nie zabrakło im siły i determinacji w dalszej tak owocnej pracy.

My, w tym roku, też osiągnęliśmy mały sukces. Powróciliśmy na listę czasopism naukowych, którą zaktualizowano w listopadzie na podstawie Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, dzięki czemu naukowcy którzy publikują w naszym kwartalniku uzyskują 20pkt za każdy artykuł. Bardzo się cieszymy, że doceniono wartość naukową naszego wydawnictwa. Mamy nadzieję, że zachęci to młodych badaczy do współtworzenia kolejnych numerów, co sprawi, że będą one jeszcze bardziej interesujące.

Na koniec, z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy powierzyli nam swoje teksty, za dotychczasową współpracę. Składamy także naszym Czytelnikom, Przyjaciołom i Sympatykom moc gorących życzeń: zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Wróć
Archiwalne numery
  linia Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o aktualnych wydarzeniach i artykułach? Zapisz się do newsletter.

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję: Polityka prywatności